BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tęsiam susipažinimą - nuorodos

Save jau pristatėm, todėl šį kartą norime skaitytojus supažindinti su tuo, kas mus įdomu ir patinka - kelios nuorodos, kurios gali būti naudingos arba smagios, arba abu vienu metu.

Pirma ir pati svarbiausia:

www.tef.ktu.lt/stojantiesiems

Taip, žinom, toli gražu ne tobulas, bet ilgai ir nuoširdžiai kurtas mūsų puslapis tiems, kurie dar tik bando apsispręsti, kur studijuoti. Kritikos nesibaidom, pirmyn, komentuokit.

Antra, įrankis studijuojantiems ir ne tik:

www.wolframalpha.com/

Nuostabi paieškos sistema, kuri pasiūlo ne nuorodą į puslapį, o iškart rezultatą. Pirmyn, pažaiskit, įveskit savo ūgį ir svorį, arba matematinę lygtį, arba.. sugalvokit patys, bet pats smagumas tame, kad greitai gali gauti norimą rezultatą kasdieniams klausimams atsakyti. Norėtumėm būti sukūrę tokią patys.

Trečia, tiems, kurie mano, kad universitetinis mokslas šiais prieinamų žinių laikas visai nereikalingas:

www.ted.com

Virtuali konferencija, talpinanti paskaitas pačiamis įvairiausiomis temomis - panaršykit ir pamatysit. Kai gerai pagalvoji, tikrai, kam bereikia universitetų… Bėda tik, kad šių paskaitų skaitytojai dažniausiai ir yra kokios mokslo šventovės darbuotojai, taigi jei norisi ne vienos paskaitos, o viso kurso - teks kažkur įstoti.

Ir ketvirta - vienas iš daugelio internete klaidžiojančių perliukų, kurį skiriam visiems iš Signalų katedros ir jiems prijaučiantiems. Atkreipkite dėmesį nuo maždaug 40 sekundės, kaip filtruojamas baltas triukšmas:

Pasakyk, kas tau įdomu, pasakysiu, kas tu. Tai štai kas įdomu mums, o jums? Pasidalinkit.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą