BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Taip kaip ten tam Kaune?

Įvairių parodų ir kitų renginių metu, populiarindami universitetą ir specialybę, kalbėdami su mokiniais, pokalbio pabaigoje dažnai išgirstame: įdomiai čia jūs, gal ir norėčiau, bet Kaune tai jau nestudijuosiu. Ir nebeturim ką atsakyti - na nepatinka žmogui Kaunas, ką jau čia bepadarysi. Bet ar tikrai tam Kaune taip jau blogai? Vakarėlių mažai? Žmonės blogi? Veikti nėra ką? Ar tikrai? O gal taip susigyvenom su stereotipais, kad net nebegirdim, kai kas nors sako, kad yra ne taip?

Nors, teisybės dėlei turim sutikti, kad sostinė tikrai patrauklus miestas jaunam žmogui - daug veiksmo, įvairovės, visko daug daug. Kaip ir išlaidų. Ir konkurencijos.

Tai kaip yra iš tikrųjų? Papasakokit savo patirtį, kodėl rinkotės tą ar kitą miestą studijoms, kas pradžiugino ar nuvylė. Ei, kauniečiai, apginkit avo miestą, a? :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. Mr.T:

  Kaunas tai tik diddelė degalinė tarp Vilniaus ir Klaipėdos. Nieko gero. Jau 3 metus tenka šitoj irštvoj gyventi.

 2. Tai kad rimtai nera kur nueit :) i exit nebent…

 3. Fuxas Vytas:

  Stereotipai. Kaunas tikrai atgimsta iš naujo - vakarais kavinės pilnos humanitarų (nu tam VDU,nas ir yra skirtas, kad jose sėdėt), klubai yra geriausi ne tik Lietuvoj, bet ir vieni geriausių Rytų Europoje savo nišose (turiu galvoj tiek Exitą, tiek Pop Star Bar). Be to, Kaunas žavi savo undergroundo renginiais, tik reikia pasidomėt, nes apie juos informacija sklinda per žmones arba tam tikrais kanalais, kurie yra atviri visiems, tiesiog reikia truputį pasidomėt. Apie marozus irgi - jau senovė. Žmonės gana aktyvūs, pažiūrėkit, kas šiltu metų laiku prie Amfiteatro darydavosi - kas dieną nuėjus gali susitikt krūvas pažįstamų, o ir vietos atsisėst galėdavai sunkai rast. Taip, kad nereikia iš anksto nesidomėjus darytis nuomonės iš kitų, kurie patys mažai ką išmano, pasisakymų.

 4. Ant laktu pasedet eidavom ir mes :)) Bet atejus ziemai, tai nelabai ka ir pasirinkt gali… Jei muzikos skonis labai jau vienos krypties, tai kluba rasi butent tik viena patinkanti… Kalbu tiek apie Pop Star, tiek apie EX-IT. O seip neaisku ar tikrai jau toks kaip Pop Star bar geresnis uz pvz Essential Latvijoje?

  P.S. Kas jau lanketes UPS? :))

 5. Ei, mums užtenka, kad už vilnietiškus klubus būtų koks vienas geresnis, ką jau čia ta Latvija :) O ko dar trūksta, kad druskininkiečiai ir alytiškiai, ar kitų miestų žmonės norėtų į Kauną važiuoti studijuoti?

 6. Vandens parko cia ner :| :D

Rašyti komentarą