BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Studentų mokslinė konferencija

Šis blogo įrašas - kvietimas į labai smagų renginį. 2010 metų balandžio 1 dieną (ne, tai ne pokštas (: ) mūsų fakultete vyks tarptautinė studentų mokslinė konferencija “Telekomunikacijos ir elektronika 2010″. Na taip, suprantam, gal ir neskamba taip gerai kaip vienintelis mylimos grupės koncertas Lietuvoje, bet studijuojantiems ir ketinantiems studijuoti apsilankyti tikrai verta, nes:

  • pranešimus skaitys studentai, todėl jie nebus “apie kažkokius vėjus”, o apie tai, ką įdomaus ir naudingo jie nuveikė studijuodami.
  • Jei renkiesi studijas - ateik paklausyti, ką veikia šios srities studentai tiek mūsų fakultete, tiek ir kitose aukštosiose mokyklose.
  • Jei jau studijuoji - palaikyk savo kolegas studentus ir sužinok, ką pats gali nuveikti, kad studijos būtų kuo įdomesnės ir prasmingesnės.
  • bus smagu - daug pamatysi ir sužinosi, pabendrausi ir susipažinsi, beje, ne su moksliukais ir geekais, o su sumaniais žmonėmis, kurie patys imasi kurti savo svajonių studijas.

O gal pats esi nuveikęs kažką, kuo labai norėtum pasigirti? Tada pirmyn, spausk čia - www.tefsk.ktu.lt ir užpildyk registracijos formą. Visai nesvarbu, kur studijuoji, jei tavo sritis artima elektronikai, esi labai laukiamas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą