BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Na ką, pradedam.

Sveiki.

Mes - Kauno technologijos universiteto Telekomunikacijų ir elektronikos fakultetas. Nuo seno mus žino kaip radistus, bet mums ne tik lempinės radijos rūpi, mielai pasikrapštom ir prie naujesnių žaislų, pačių įvairiausių, nuo mobiliakų iki medicininės technikos. Nesuklyskit, tai - ne studentiškas blogas, o tribūna dėstytojams ir darbuotojams, kurių nuomonė taip pat turi būti išgirsta. Šiuo metu vyksta daug įdomių dalykų, ir ne visos permainos yra laukiamos. Garsiai apie jas diskutuoja studentai, pasisako įvairių aukštųjų mokyklų rektoriai, o pasišventę dėstytojai tuo metu ramiai dirba savo darbą, ir tyliai tikisi, kad viskas bus tik į gera.

Bet nebūtina į viską žiūrėti taip rimtai. Ne tik studentaujant, bet ir stengiantis su studentais susikalbėti nutinka visko, ir kartais verta tą užrašyti. Tai ir užrašysim. Ne tik studijuoti, bet ir dėstyti būna smagu.

Mokinukams - nepabėkit dar, susipažinkim, pabendraukim. Nėra lengva išsirinkti, kurią specialybę studijuoti, taigi jei kyla kokių klausimų, klauskit čia ar facebooke. Nes mums ne vienodai, kur blaškosi būsimi studentai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą