BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kirpykla ir sesija

Sesija artėja į pabaigą, kai kurie studentai jau lengviau atsikvėpė, o vyrus kerpančiose kirpyklose jau turėjo trumpam padaugėti darbo. Jei nežinote, kuo susiję kirpyklos ir sesija, vadinasi, niekad nebuvote studentas.

Taigi, apie nusirašinėjimą. Kaip teisingai pastebėjo vienas mūsų dėstytojas:

Jei studentas nemoka nepastebimai, nepagautas nusirašyti, reiškia, jis ne studentas.”

Ką čia ir bepridursi. Galima būtų ilgai diskutuoti apie nusirašinėjimo žalą, studentų sąmoningumo trūkumą ar netgi dėstytojų nekvalifikaciją, bet šnekos būtų tuščios, nes visada atsiras tokių studentų, kurie norės pabaigti universitetą įdėję kuo mažiau pastangų. O ir pričiupti nusirašinėjančius nėra taip lengva, nes bent jau elektronikos studentai tikrai nesiskundžia išradingumu.

Neoficialiais duomenimis, populiariausias nusirašinėjimo būdas - telefonas ir mažytės ausinės. Tie, kas gali sau leisti, perka, kas negali - pasidaro patys, o pastariesiems ir reikia auginti plaukus iki sesijos, kad nesimatytų nuo ausies iki telefono einančio plonyčio laidelio, kurį dažnas studentas dar ir užpudruoja. Sėkmingai nusirašę studentai eina kirptis ševeliūrų, o pagauti - ieško kitokių būdų nusirašyti, pastaruoju metu paplito UV rašalu parašytas tekstas. Įprastinėje šviesoje ant balto popieriaus lapo jo beveik nesimato, taigi tereikia mažos UV lemputės ir baltas lapas tampa žinių lobynu.

Nesupraskit klaidingai, tikrai nenorime skatinti nusirašinėjimo. Pasigaminti ausines, aišku, žymiai lengviau nei Furje eilutes iškalti, bet pats studentas turi apsispręsti, ko jis imsis mieliau. Universitetas tuo ir skiriasi nuo mokyklos, kad čia mažiau verčiama  - priemonės suteiktos, o ką sugebėsi pasiimti, jau tamstos reikalas. Jei sėkmingai nusirašei - tavo bėda, kurso kartoti jau nebėra galimybės.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (12)

 1. “Jei studentas nemoka nepastebimai, nepagautas nusirašyti, reiškia, jis ne studentas.”

  Siūlau pasižiūrėti vaizdelį, kuriam jau daugiau kaip pusė amžiaus :-)

  http://www.youtube.com/watch?v=v3ONubEznWs&feature=related

  O variantas su UV rašalu patiko - tokio dar neteko girdėti.

 2. Matėm, matėm šitą vaizdelį :) Ir gyvai irgi tenka pamatyt - ne be reikalo elektronikos studentai, prisigalvoja visko.

 3. Nerasysiu savo metodu del to, kad uzheis dar cia koks destytojas ir naujus metodus ishgaudys… Linkejimai prof. J. Rimui jei cia apsilankys ;)))

 4. Ačiū, perduosim :)

 5. esu totaliai nevykusi studentė, nes visiškai nesugebu nusirašyti :(

 6. nebrangiai apmokau :D

 7. kiek tas nebrangiai? :D

 8. Kaip paklause, taip ir atsakysiu:
  turi atsiust video kaip valgai ledus ant pagaliuko, pagal tai nustatysiu kaina. :D

 9. nu aš dar nestudentė, bet ateinančiais metais ketinu chemijos šperas gamintis, nes aš jos nekenčiu ir ji man pakišo koją šiemet, kad labai gerai baigčiau mokslo metus, nu bet…Kam man ją mokytism jei vistiek nesirinksiu?..

 10. http://www.miniausine.tk net ir nevykelis sugebes!

 11. Toma:

  man google ismeta, kai nuoroda paspaudziu :?

 12. Matyt, nepavyko bizniukas. Gerų studentų daugėja :)

Rašyti komentarą