BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Jaunoji inžinieriaus mokyklėlė” - fotoreportažas

Šeštadienį mokinukai rinkosi į Ryšių muziejų, KTU Telekomunikacijų ir elektronikos fakulteto “Jaunojo inžinieriaus mokyklėlę”. Dalyvių amžius buvo labai įvairus - nuo rimtų Moksleivių techninės kūrybos centro mokinių, iki vyresnėlius atlydėjusių mažiukų:

O mokyklėlėje vyko ne pamokos, o paskaitos ir laboratoriniai darbai. Ypač vaikams patiko prof. Lino Svilainio paskaita - ne tik pačios paskaitos klausėsi išsižioję, bet ir klausimų uždavė daug ir į temą:

Vyko ne tik paskaitos, bet ir laboratoriniai darbai, kur mokiniai galėjo pačiupinėti tikrų laboratorijų įrangą, patikrinti, kaip kas veikia ir truputį pažaisti, pavyzdžiui, su žaibo gamybos aparatu:

Ir žinoma, pati smagiausia atrakcija - Lapių medžioklė. Vaikai kantriai laukė eilėje ir entuziastingai medžiojo lapes:

Na, ir pabaigoje - sesija, kaip gi be jos. Vaikai turėjo atsakyti į klausimus, tik vietoj pažymių jie gavo įvairius prizus. Nebuvo labai lengva - reikėjo ir atsiminti, ką paskaitose dėstytojai pasakojo, ir atspėti, kas paslaptingame maišelyje įdėta:

O po sesijos visi buvo pripažinti tikrais jaunaisiais inžinieriais ir gavo po diplomą:

Buvo tikrai labai smagu. Dėstytojams buvo smagu bendrauti su tokio neįprasto amžiaus studentais, vaikams - išbandyti save studento kailyje, o juos atlydėjusiems tėvams - kartu su vaikais daug visko sužinoti. Bus dar kartą, būtinai bus!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Linas:

    Labai šaunus edukacinis renginukas. Galima būtų atetyje papildyti ir radijomėgėjiškais dalykas, UTB, TB ir pan. Kiek atsimenu iš savo vaikystės, techniškus vaikus dažnai žavi radijo ryšys.

Rašyti komentarą