BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš mokinuko į studentą

Šiuo metu aukštosiose mokyklose dar tebevyksta priėmimas. Daugybė mokinukų kiek jaudindamiesi įteikia lapus su išvardintomis svajonių studijomis ir laiko kumščius - “kad tik įstočiau!”. Bet žinot ką? Ne jie vieninteliai jaudinasi. Ir ne tik jų mamos dėl to sunkiai užmiega naktimis. Mes, fakulteto dėstytojai ir darbuotojai taip pat nerimaujame ir laikome kumščius. Už kiekvieną, kuris svajoja kažkuo tapti ir kažko išmokti. Kiekvieną, kuris nori davo kailiu išbandyti studentavimo džiaugsmus ir studijavimo vargus. Jei būtų mūsų valia - įstotų visi. Žinoma, vėliau, aiškinant elementarias tiesas nusvyra rankos, nes akivaizdu, kad žmogus įstojo tik dėl popierėlio, ir jam net nesvarbu, kokia specialybė ten įrašyta, bet pamirštam mes tuos nesusipratėlius ir kiekvieną vasarą vėl jaudinamės - kad tik įstotų. Visi.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. mokslas - tai dar ne viskas. kas iš to, įstoji, pabaigi, o kur dirbti pagal specialybę nėra. ir važiuoji į Airiją dirbti pačių sunkiausių darbų su aukštuoju. cha cha

  2. sesilion, tavo emocinis tonas = 1,1

  3. Sesilion - jei aukštasis baigiamas dėl popierėlio, tai tu teisus. Bet jei specialybė tinka ir patinka, tai nemaža tikimybė, kad neteks juodadarbiauti.

Rašyti komentarą