BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ne lygis tik išpjaustyti moliūgą

Ar švenčiat Helovyną? Kai kam tai prekybininkų išmislas, kai kam – proga pasitūsinti klube, o tikram elektronikos mėgėjui viskas yra dar viena proga palituoti. Dabar ir papasakosim, kaip visai nesunkiai galit įsitaisyti sau „patobulintą“ drožinėtą moliūgą Helovyno vakarėlio aplinkai papuošti ar tiesiog prieš draugus pasirodyti.

Taigi jungiam lituoklius ir atidžiai išsinagrinėjam šitą schemą:

Tai gana nesudėtinga schema nuo garso mirksinčiam Led „mirksiukui“. Tam reikia mikrofono, LM386 schemutės, ir žinoma, pačių LED.

Vienintelis papildymas – lygiagrečiai prilituosime dar vieną LED, nes moliūgo akytės tai dvi :)

Va kaip atrodo „gatava schema“:

Susilitavot? Gerai, tada jums dar reikės moliūgo:

Peiliu išpjaunam moliūgo dugną:

Tada šaukštu išskobiam sėklas. Beje, jei įdomu, kodėl tie mažulyčiai dekoratyviniai moliūgai nevalgomi, galit lyžtelt. Bet burną po to teks plauti su muilu :)

Kai moliūgas jau tuščias ir švarus, pjaustom jam veiduką. Galima pirmiausia išpiešti veidą flomasteriais, o paskui pjaustyti. Kietas bjaurybė.

Grūdam vidun elektroninius „vidurius“. Siūlyčiau pirmiausia įkišti akytes, tada taikyti mikrofoną į nosies vietą, ir galiausiai pabandyti sutalpinti bateriją. Mums netilpo :)

Ir viskas! Pastatom moliūgėlį gerai matomon vieton ir rėkaujam – o vargšas tada ima mirksėt akytėm iš baimės:

Ta pati schema su LED tinka ne tik moliūgo, bet ir paveikslo, plakato, mėgstamo žaislo ar kalėdinių papuošimų patobulinimui. Jeigu sugalvosit daryti tai patys, nedvejodami klauskit, jei tik iškils kokių nesklandumų, o baigę būtinai pasirodykit, kas gavosi. Sėkmės!

Rodyk draugams